Araç Bakım ve Onarım

Orjinal Bakım Ürünleri
Toyota Motor Corporation tarafından yapılan incelemeler sonucu onay alan ürünleri servisimizden alarak arabanızın bazı bakımlarını bireysel olarak kendiniz yapabilirsiniz. Peki bu ürünler nelerdir ve ne işe yararlar?

Toyota Protect ürünü ile aracınızın yüzeyinde kullanım tarihinden itibaren 5 yıllık koruma elde edebilirsiniz.

Araç şampuanı ve araç cilası ile aracınızı tertemiz yapmak ve parlak bir görünüm kazandırmak mümkün olmaktadır.

Bu ürünlerin yanı sıra jant temizleyici, buz çözücü, kokpit spreyi, cam temizleyici, döşeme temizleyici ve deri yüzey temizleyici ürünlerinden alarak aracınızın bakımlarını kendiniz yapabilirsiniz.

Toyota Yedek Parça
Toyota servisi olarak sizlere orijinal Toyota yedek parça hizmeti de vermekteyiz. Yan sanayi ürünler veya çıkma ürünler kullanarak ucuz bir çözüm bulabilirsiniz ancak bu çözümler size ilerleyen zamanlarda başka sorunlar açarak daha pahalıya mal olabilirler. Bu yüzden servisimizden orijinal yedek parça almanızı tavsiye etmekteyiz.

 

Toyota Asistanım
Yolculuklarınız sırasında başınıza bazen olağanüstü durumlar gelebilir. Bu durumlarda sakinliğiniz korumak gerekir. Ancak ıssız bir yerde tek başınıza iseniz bu sakinliğinizi korumak her zaman mümkün olmayabilir. Telaşa kapılabilir ve yardım isteyecek birilerini arıyor olabilirsiniz.

İşte tam bu noktada yardımınıza Toyota asistanım yetişmekte. Örnek olarak verecek olursak yolda aracınız patladı ve lastik değiştirmeniz gerekiyor. Bu durumda eğer Toyota asistanım üyesi iseniz hiç de korkmanıza gerek yok zira bir telefon kadar uzaktaki Toyota asistanı anında yardımınıza yetişir ve lastiğinizi değiştirir. Siz de güvenli bir şekilde yolculuğunuza kaldığı yerden devam edebilirsiniz.

Benzininizin bitmesi, aracınızın anahtarını kaybetmeniz veya büyük bir arıza sebebiyle kiralık araca ihtiyacınız olması durumlarında da yardımınıza Toyota asistanım yetişmektedir.

Hasar Masraflarının Ödenmesi
Yaptığınız kaza sonucunda hasar masraflarını alabilmeniz için biran önce bizi bilgilendirmeniz gerekmektedir. Bu bilgilendirme neticesinde sizden istenilen evrakları biran önce temin etmeniz gerekmektedir. Bu arada size verilen dosya numarası ile birlikte tüm süreci de takip etmeniz gerekmektedir.

Open chat
Powered by