Hakkımızda

1996 yılından itibaren Kangurum Otomotiv TOYOTA Plaza olarak Şaşmaz Oto Sanayi Sitesinde Bahçekapı Mahallesi 6. Cadde 2534. Sokak No.22 (Opet Benzinlik Karşısı) Etimesgut – Ankara satış sonrası hizmet vermeye devam etmektedir.

Kaliteli hizmeti hedef alan şirketimiz, her türlü garanti ve garanti dışı sigorta işlemlerini de eksiksiz olarak yerine yerine getirmektedir. TOYOTA Servisi olarak Ankara ve çevre illerde ki her model TOYOTA marka araçların satış sonrası bakım ve onarım hizmetlerini yapabilecek ekip, ekipman ve teknik donanıma sahip olan TOYOTA servisimiz müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli, güncel satış sonrası hizmeti vermektedir.

TSE 12047/ Şubat–2003 standart’ına sahip servisimiz, TOYOTA araçlarının bütün mekanik, elektrik, diognastik, kaporta, boya ve cam, döşeme hizmetlerinin, teorik ve pratik teknisyenlerimizle satış sonrası hizmetleri yerine getirilmektedir.

Bizler halen TOYOTA ailesi olarak yüklendiğimiz bu görevi en iyi şekilde yerine getirmekte ve her türlü teknolojik değişme ve yeniliğe açık olarak TOYOTA müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Bilgilerinize Saygılarımla

Open chat
Powered by